Školní klub

Školní klub při naší základní škole nabízí žákům více jak 25 kroužků, které v odpoledním čase dětem aktivně a dle jejich zájmu, předpokladů a schopnostem vyplní volný čas. Klub nabízí kroužky se zaměřením sportovním, výtvarným, na vaření, stolní hry, keramiku a další.

O zájmové kroužky je každý rok velký zájem, řada dětí navštěvuje i více jak dva kroužky. Největší zájem o tuto odpolední činnost mají děti od 1.-5. třídy, ale pozadu nezůstávají ani děti starší. Školní klub se podílí na organizaci pravidelných školních akcí jako jsou vánoční a velikonoční dílny, keramické vernisáže či Slavnosti světel. Lektory jednotlivých kroužků jsou jednak pedagogové naší školy, jednak externí lektoři a také bývalí žáci naší školy.

Pro svoji činnost využívá Školní klub řadu odborných učeben školy, např. školní dílny, keramický a výtvarný ateliér, přírodovědný koutek, informatiku, tělocvičnu, multifunkční hřiště a školní kuchyňku.

Více informací nalezenete v menu O škole - Školní klub.