Důležité informace pro rodiče - 2017/2018

Pravidelná činnost kroužků začíná

18. 9. 2017

Rozvrh kroužků - časový rozpis a jména lektorů najdete na

www.zskrasneho.cz

•  Do konce září 2017 je možné podat přihlášku do Školního klubu.
  • Pokud Vám nevyhovuje čas a den ( duplicita kroužků) a má-li kroužek více variant, lze po domluvě s vedoucím kroužku zvolit  jiný termín.
  • Otevíráme nový kroužek MODERNÍ TANEC ( spojení kroužků aerobic a street dance)
  • Kroužek vaření je na 1. pololetí šk.r. 2017/2018 již naplněn. Žáci přinesou do konce měsíce září vedoucí kroužku 150 Kč na společné suroviny. Přehled vařených jídel - jídelníček najdete v sekci Školní klub.
  • Žáci, kteří mají sportovní kroužek v tělocvičně školy a končí jim v 17.00 hod. odchází bočním vchodem - přes dvůr školy. Čekejte prosím na děti v tomto prostoru.
  • Veškeré změny je nutné nahlásit vedoucí ŠK paní Jaroslavě Zapletalové.
  • VELMI DŮLEŽITÉ - zapsat dětem, které chodí do družiny, informace o navštěvujících kroužcích - název kroužku, čas ( od - do), den.
  • Z důvodu nízkého počtu přihlášených žáků neotvíráme v 1. pololetí kroužek  Modeláři, Divadelní kroužek.
  • Z důvodu pobytu  vedoucí Přírodovědného kroužku na škole v přírodě, bude daný kroužek zahájen dne 25.9.2017.

Veškeré dotazy a informace :

mob. 736 777 847

ŠKOLNÍ KLUB - PLATBA

Nově je možné provést platbu kroužků na účet školy 33633621/0100

VS je složen z čísla 8, následují čísla kroužků, ve zprávě pro příjemce uveďte jméno žáka a třídu.

Např. platíte kroužky číslo 1,2,15,25.

VS 801021525 ( nula je pouze u jednomístného čísla). Ve zprávě pro příjemce Petr Novák 6.B

Vyjímečně lze platit hotově u p. uč. Jaroslavy Zapletalové, nebo u p. hospodářky Beránkové

Kroužky za 1. pol. je nutné zaplatit do konce září 2017