Výlet 1.B - Roštín

Ve dnech 20. - 21. června 2017 odjela 1.B na dvoudenní výlet do Roštína.

Po příjezdu se děti ubytovaly, vybalily a povlékly si postele. Děti si pomáhaly a díky tomu vše perfektně zvládly.

Jelikož bylo velmi horké počasí, došli jsme do blízkého obchodu pro nanuky.

Přesunuli jsme se na fotbalové hřiště, kde děti plnily důležitý úkol. Měly vymyslet vlajku svého pokoje a vymyslet scénku nebo písničku. Zhostily se toho velmi zodpovědně a nadšeně. Výsledek byl úchvatný. Každá vlajka byla velmi krásná a originální.

Druhý den jsme začali balit a svlékat povlečení. Všichni to zvládli na jedničku s hvězdičkou. Po obědě jsme šli na hřiště, kde jsme pro rodiče vytvořili paletku z kamínků a kytiček. Všem se nám to moc povedlo.

Ubytování bylo příjemné, jídlo velmi dobré a dětem moc chutnalo.

Výlet se velmi podařil a už se těšíme, až pojedeme za rok znovu.

další fotografie http://zskrasneho24.rajce.idnes.cz/Vylet_1.B_Rostin_-_cerven_2017/