Zápis nanečisto - 20. února 2024

ZÁPIS NANEČISTO

ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE PRO PŘEDŠKOLÁKY

úterý 20.2.2024, 15 - 16:30 hodin

Děti budou plnit zábavné úkoly, vyzkouší si, jaké je to být opravdovým školákem a společně s rodiči si prohlédnou prostory školy a jednotlivé učebny (třídy, hudebna, tělocvična, herna školní družiny, ......).

Paní  učitelky  také  ochotně  odpoví  na všechny dotazy rodičů, které se mohou týkat  jak  zápisu, tak samotného nástupu dětí do 1. třídy, chodu školy nebo volnočasových aktivit.

Těšíme se na vás.

Začínáme v 15 hodin (přijďte raději dříve, ať se děti stihnou převléknout), předpokládané ukončení kolem 16:30. Dětem vezměte přezůvky.

Ukázka z loňského roku

V tělocvičně se sportovalo, v hudebně zpívalo, v jídelně bylo připravené malé občerstvení, nechyběla ukázka hodiny angličtiny, ve třídě si děti vyzkoušely aktivity, které je budou čekat u zápisu.
Všechny úkoly předškoláci zvládli na jedničku s hvězdičkou.

DSC 3786web   DSC 3863web DSC 3959web DSC 3883web DSC 3942web   web DSC 3855web DSC 3888web DSC 3869web DSC 3929web DSC 3933web